[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dünya Turumdan En Güzel Fotoğrafların Tablo Hali

Eğer bir kere bile dünya turuma destek olmayı aklınızdan geçirdiyseniz, şunu söylemekten mutluyum ki artık bana destek olmanızın çok güzel bir yolu var.

Dünyanın farklı yerlerinde tanık olduğum ve Tutku ile fotoğrafladığım anları en kaliteli şekilde tablo olarak bastırdım. Bu güzelliklerden en az bir tanesini duvarınıza asacağınızı umuyorum.

Fotoğrafları seçerken her fotoğrafın bir hikayesi olmasına özen gösterdim ve her fotoğrafın arkasında daha önce okumadığınız kısa bir hikaye sizi bekliyor olacak.

Evinize bir tablo alarak dünya turuma destek olursanız; beni çok mutlu edersiniz.

Birçoğunuzun öğrenci olduğunu biliyorum. O yüzden sizin manevi desteğiniz benim için yeterli olacaktır. Yorum olarak arkadaşlarınızı etiketlemeniz ve bu postu paylaşmanız bile benim için çok değerli. Hayallere giden bu yolda desteğiniz için şimdiden çok ederim.

Bu tablolar İKEA’dan alacağınız herhangi ruhsuz bir tablo gibi olmayacak. Dünya turuna çıkmış bir gencin hayallerini gerçekleştirmeye devam etmesi için büyük bir destek olacak.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][product_category per_page=”9″ columns=”3″ orderby=”” order=”” category=”tablo”][/vc_column][/vc_row]

GİRİŞ

Giriş Yap

Hesabım
sign up

Paralonı Sıfırla

Önceki sayfaya dön
GİRİŞ

sign up

Bize Katıl

Önceki sayfaya dön
GİRİŞ