Yolda Olmam İçin Destek Ol

 

Bali, Endonezya
Bali, Endonezya

Bu hayatta kaç kişinin hayali gerçek oluyor ki? Bu yüzden kendime bir fırsat yaratmak istedim ve ” Dönüşü belli olmayan bir dünya turuna çıktım ” Bu yolculukta arkamda ailem ve arkadaşlarım dışında hiç bir şey bırakmadım. Evimdeki tüm eşyalarımı ve telefonumu, bilgisayarımı sahip olduğum her şeyimi sattım, işimi bıraktım, Okulumu dondurdum sadece sırt çantam ile uzun bir yola çıktım. Bugün dünya turumun 280. Günündeyim. Şimdiye kadar 27 ülkeye, yüzlerce şehre ayak bastım. Bu yolculuğumda” Yol Günlükleri ” adında açtığım bloğumda ise başıma gelen tüm maceralarımı gün gün paylaşıyorum. Bu yolda hayal ettiğim bir çok şey ile beraber hayal edemiyeceğim de bir çok şey yaşadım.  Umarım bir gün sizin de hayalleriniz gerçek olur ve bende sizin hikayenizi sayfanızdan okuyor olurum.

Dünya Turuma DESTEK olmak isterseniz bunun bir kaç yolu var ;

Manevi destek olabilirsiniz.

Bir ”Merhaba” demeniz bile mutlu edecektir. Öğrenmeye, keşfetmeye, değişmeye ve değiştirmeye çıktığım bu yolda faydalı bulduğunuz konularda desteklemeniz, paylaşmanız, yorumlamanız beni daha da çok teşvik edecektir. Faydalı bulmadığınız, yanlış olduğunu düşündüğünüz her konuda eleştirmeniz ise benim daha kaliteli işler yapmamı sağlayacak, geliştirecektir. Bu bir destektir.

Sosyal medya kullanımı konusunda samimi olmak gerekirse şöyle bir gerçek var. Faydalı bir şeyler üretmek ve üretilen her bir şeyin buna ihtiyacı olacak insanlara ulaştırmak belli bir kitleye sahip olmayı şart koşuyor. Özellikle hayatını öğrenme, keşfetme ve üretme üzerine kurduğum gerçeğini göz önüne alırsak ” bilginin ” herkese değil ama doğru insanlara ulaşmasını istiyorum. Yola çıktığımdan beri bir çok insan bundan ilham aldı ve yola çıktı. Daha çok insanı Seyahat etmeye, öğrenmeye, keşfetmeye kısacası yaşamaya teşvik edebilmem için bana sizler destek olabilirsiniz.

Peki neler yapabilirsiniz?

Sosyal Medyada paylaşarak destek olabilirsiniz 

Bloğumda gördüğünüz ilginizi çeken postları sosyal medyada ( Facebook, Twitter ) paylaşmanız bana destek olmak demektir.

Bloğumu günlük ziyaret ederek destek olabilirsiniz

Mutlaka ilgilinizi çekecek bir şeyler vardır, olacaktır. Şuanda bu yazıyı okuyarak bile bana destek oluyorsunuz, o yüzden teşekkür ederim. Bloğuma koyduğum bir kaç reklam bana yolda yemek yiyecek kadar destek oluyor. Her zaman olmasada zaman buldukça sitemde gezerek, ilginizi çeken reklamlara göz atarak bana destek olabilirsiniz. Yazıların hemen aşağısında olan yorum bölümüne eleştirilerinizi, düşüncelerinizi, hislerinizi yazmanız bana yine destek olmak demektir.

Facebook Sayfamı arkadaşlarınıza davet olabilirsiniz !

Facebook sayfamı arkadaşlarınıza davet etmek yine bana destek olmak demektir. Aslında bu ilerde sponsorum olması içinde önemli bir adımdır. Zamanınız yok ise bir tek bunu yapmanız bile yeterlidir. Malasef artık hikaye ne kadar güçlü olursa olsun sponsorluk için iyi bir kitle istiyorlar.
Davet gönderirken herkese değil doğru insanlara davet gönderirseniz sevinirim. ilginizi çeken facebook postlarına herhangi bir yorum yazmanız bana destek olmak demektir.

Maddi Destek Sağlayarak

Sen zaten bu yola baş koymuşsun kardeşim, benimde durumum fena değil maddi destek sağlayabilirim da diyebilirsiniz. Sponsorum olmadığı için buna kapım açık. Maddi destek sağlamak isterseniz aşağıda bulunan iban şahsıma aittir.

Maddi destek olan herkese dünyanın istediği ülke/şehrinden kartpostal atmak istiyorum bunun için bağış yaptığınızda özelden adresinizi yazarsanız çok sevinirim.

Öyle büyük paralar beklemiyorum zaten, karnım doysun yeter. Backpacker ruhuyla geziyorum. Gönlünüzden ne geçiyorsa efenim. Şimdiden teşekkür ederim.

Iban : TR170001001359631346015001
Zirraat Bankasi
Yunus Emre Durmuş

Desteğiniz için teşekkür ederim. Eğer sizde dünyayı benimle gezmek istersenizSosyal medya hesaplarımı takip edebilirsiniz.

[button color=”red” size=”medium” link=”https://www.instagram.com/yolgunlukleri/” icon=”” target=”true”]İnstagram[/button]
[button color=”blue” size=”medium” link=”https://www.facebook.com/yolgunlukleri/” icon=”” target=”true”]Facebook[/button]
[button color=”orange” size=”medium” link=”http://” icon=””
target=”false”]Snapchat @emredurmus[/button]