Avrupa Turu Hediyesi Çekiliş Sonuçları


Otobüs ile 14 ülke 16 Şehir Avrupa Turu

Sosyal Medya Çekiliş Sonuçları

Yol Günlükleri seyahat blogu ve Jovenbus turizm firmasının ortaklaşa yaptığı sosyal medya çekiliş sonuçları açıkladık. En baştan şunu söyliyeyim kazanamayanlar lütfen üzülmeyin. Daha bir sürü çekiliş yapacağız. Yaza kadar farklı çekilişler devam edecek. Bundan sonra ki ilk çekilişimiz  Kutup Ayısı sponsorluğunda outdoor ekipmanları üzerine olacak.

Aslında çekilişi canlı yayında yapmayı planlıyorduk fakat bulunduğum yerde internetin çok kötü olması olması yüzünden canlı yayın yapamadık. Blogum üzerinden yazılı olarak açıklamak durumunda kaldım.

Yol Günlükleri İnstagram hesabı üzerinden toplamda 4 postun altına yapılan 10.000’den fazla yorum kullanıcı adlarını ayrıca @yolgunlukleri ile @Jovenbus’ı etiketleyerek kendi profillerinde paylaşan herkesi kura çek sitesi üzerinden yarışmaya dahil ettik.

31 Mart 2017 tarihli çekilişin kazananı 1 asil ve 1 yedek olmak üzere aşağıdaki gibidir

699 Euro değerinde 12 ülke 14 şehir Avrupa Turunun Asil Kazananı: @ela_elifsena

699 Euro değerinde 12 ülke 14 şehir Avrupa Turunun Yedek Kazananı: @papatyakaraman_colak

Kendilerini  Jovenbus ve Yol Günlükleri adına tebrik ediyoruz. Kazanan arkadaşımız Avrupa’nın 12  ülkesini  diğer 39 kişi ile birlikte gezecek. Ayrıntılar ve diğer bilgiler için kazanan arkadaşımızın 15 nisan 2017 tarihe kadar Jovenbus ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Asil kazananın gerekli şartları sağlamaması veya herhangi bir aksilik durumunda bu hak Yedek kazanan arkadaşımıza geçecektir. Yedek kazanan kişininde olumsuzluk durumunda çekiliş 15 nisan tarihinden sonra tekrarlanacaktır. Kazanan kişi hakkını devredemez, satamaz veya daha sonrası için saklayamaz.

Yarışma’nın düzenlediği tur tarihleri 5-20 ağustostur.  Ayrıca bu turu satın almak ve sizde katılmak isterseni aşağıda ki yazılarımı okuyun.

Otobüsle Büyük Avrupa Turuna Sende Katıl
(12 ülke, 14 şehir, 16 gün 699 EURO)

 

Bir otobüs dolu genç ile en ucuz fiyata Avrupa’nın 14 şehrini keşfetmek istersen bu tur için tüm ayrıntıları bu yazımda yazdım. Benim bu tur hakkındaki düşüncelerimi ve turla alakalı tüm ayrıntıları yazdığım yazıyı okumak için bu linki kullanabilirsiniz. Otobüsle Avrupa Turu Hakkında Her Şey

 


Hayat Paylaşınca Güzel :)

0
Emre Durmuş
Herkesin bir hayat hikayesi vardır ve bu yolu bireyin kendisin çizdiğine inanırım. Bende kendi hayat hikayemi yazmak, kalıplaşmış yaşam tarzlarından dışarı çıkmak istedim. Istanbul’da ki 3. Yılımın sonlarına doğru önce yaşadığım evdeki tüm eşyalarımı satıp hiç bir şeye sahip olmama duygusunu yaşadım. Daha sonra ise okulumu ve işimi bıraktım. Şimdi bir sırtçancam ve ben dönüşü belli olmayan bir dünya turundayım.

Yorumlar 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Avrupa Turu Hediyesi Çekiliş Sonuçları

GİRİŞ

Giriş Yap
Hesabım
sign up

Paralonı Sıfırla

Önceki sayfaya dön
GİRİŞ

sign up

Bize Katıl

Önceki sayfaya dön
GİRİŞ