Yol Günlükleri Nedir? Ne Amaçlar?

Yol Günlükleri blogu insanları seyahat etmeye teşvik eden, seyahat etmenin sanıldığından kolay olduğunu gösteren eğlenceli, samimi ve ilginç paylaşımları ile  sosyal medyada binlerce okuyucuya ulaşmış bir seyahat blogu idi!

Her şeyini geride bırakarak hayallerinin peşinden koşan 23 yaşındaki bir gencin hayat hikayesini anlatır. Tamamen özgürlük ruhu içinde seyahat etmenin verdiği beslenmelerle, sadık okuyucu kitlesine içerikler üretmeyi ve insanlara yararlı içerikler sunmayı hedefler. Bununla beraber sponsorların desteği sayesinde uzun vadede bunları yapabilmeyi amaçlar. Şimdiye kadar 33 ülkede ve 200’den fazla şehirde bulunmuştur.

465 günlük dünya turunun tamamını çok düşük bütçelerle gerçekleştirmiştir. Binlerce kilometre otostop çekmiş ve çoğunlukla insanların evinde kalarak, kamp yaparak geceyi farklı atmosferlerde para ödemeden geçirmiştir. Pek çok ülkede farklı işlerde çalışarak vize, uçak bileti gibi giderlerini karşılamıştır. Bununla beraber yol boyunca pek çok insan farklı konularda maddi manevi destek olmuşlardır. Destek Verenler

Site Demografikleri

Şimdiye kadar sosyal medya, yazılı medya ve  blog yazıları ile beraber Türkiye genelinde milyonlarca kişiye erişim sağlamıştır.

Alexa’ya göre Türkiye’de bulunan 82 gezi blogu arasında 2. Sırada yer almaktadır.  Google Analytics’e ve dahili okuyucu anketlerine göre, Yol günlüklerin izleyici kitlesi, yüksek eğitilmiş 16 ila 35 yaşları arası kadınlardan (% 40)  ve  erkeklerden (% 60) oluşuyor.

Okuyucuların çoğunluğu Türkiye’den başta İstabul ve İzmir  olmak üzere diğer tüm illerden okuyucu kitlesi bulunmaktadır. Türkiye’den sonra gelen Türkçe içerik okuyan ziyaretçiler Rusya ve Almanya’dan gelmektedir.

Bazı İstatislikler

  • Aylık Blog Tekil Ziyaretçi 100.000 +
  • Facebook Takipçileri 67.000 + (Aylık ortalama 2 milyon erişim)
  • Instagram Takipçi: 57.800+ (Aylık 3 milyon erişim)
  • YouTube Abone: 46.500+ (Aylık 2 milyon izlenme)

  • Yol günlükleri arama sonuçlarında yüksek sıralamaya sahiptir. Yazılarının  tamamı özgün ve SEO uyumlu makalelerde neredeyse tüm başlıklarda ilk sayfada çıkmaktadır. Blogun genel olarak Macera seyahatleri, seyahat ekipmanları, kültürel seyahat, düşük bütçeli Seyahat ipuçları, seyahat fotoğrafçılık ve yol Anıları ile ilgilenen kişilerin ilgi alanlarına hitap eder. 

 

İş Birliği Yapmamız Durumunda

  • Blogumda Sidebar bölümünde banner yayımlayabilirim
  • Sizi tanıtan tanıtım yazıyı yayımlarım, sitesinize link verebilirim
  • Facebook ve İnstagram’da post paylaşabilirim
  • Youtube’da videolarımın bir kısmında sizden bahsedebilirim

NOT: İş birliği yapacağımız  firmanın tanıtımı yapabilmem için kesinlikle güven en önemli şartımdır. Kim ve ya ne olursa olsun güvenmediğim ve desteklemediğim bir şirketi ve ürünlerini insanlara tanıtmam mümkün değil. Güven her şeydir. Para veya bana vereceğiniz ürünler için insanların güvenini kaybetmek isteyeceğim son şey olur. Yukarda sizin için yapabileceklerim tamamen güvendiğim anlamına gelir.

 

Yol Günlükleri Dünya Turu Örnek İş Birliği Çalışmaları

GarantiOne: http://yolgunlukleri.net/interrail-tavsiye/

Artıway: http://yolgunlukleri.net/en-faydali-10-ucretsiz-seyahat-uygulamalari/

Qatar air: https://www.facebook.com/yolgunlukleri/videos/1803716789905585/

Turna.com: http://yolgunlukleri.net/ucuz-ucak-bileti-nasil-alinir/

Kutup Ayısı: https://www.instagram.com/p/BSWtPFyDhml/?taken-by=yolgunlukleri

Hızlı Vize Al: http://yolgunlukleri.net/dunya-turu-icin-vizeler/

 

GİRİŞ

Giriş Yap
Hesabım
sign up

Paralonı Sıfırla

Önceki sayfaya dön
GİRİŞ

sign up

Bize Katıl

Önceki sayfaya dön
GİRİŞ