Uygun Fiyata Uçak Bileti Almak İçin 4 İpucu


Ucuz uçak bileti almak için bizzat kendi uyguladığım 4 yönetimi sizinle paylaşmak istiyorum. Bu yöntemler için tek ihtiyacınız olan tek şey biraz zaman ayırmak. Hadi başlayalım

1- Kesinlikle Uçak Bileti Arama Motorları kullanın

Gideceğiniz noktaya sadece tek bir havayolu şirketi uçuyor olsa bile, uçak bileti arama motorları bazen firmalardan daha ucuz biletler sunmaktadır. Bu arama motorları havayolları ile anlaşmalı olduklarından oldukça ucuza uçak bileti almanız mümkün.

Mesela tüm havayolu şirketlerini karşılaştırma imkanı sunan Uygun Fiyat, yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarında en hesaplı ve en ucuz uçak biletine ulaşmanızı sağlar. Kişiye özel tekliflerle indirimli uçak bileti  bulabilir ve avantajlı fiyatlarla tasarruf edebilirsiniz.

2 Alternatif Rotalar Deneyin

Mesela güney asya seyahati planlıyorsunuz. İstanbul’dan direk olarak Filipinler’in başketi Manila’ya olan uçuşlar ile İstanbul’dan kalkan ve Dubai aktarmalı uçuşlar arasında büyük fiyat farklılıkları oluyor. Aynı şekilde başka ülkelerin merkezlerini aktarma olarak seçerseniz direk uçuşlardan daha uygun biletler bulabileceğinizin garantisini verebilirim.

 

3- Havayolları Firmalarının mail listelerine kayıt olun

Bazen öyle kampanlar oluyor ki, aynı gün içinde hepsi tükeniyor tüm bunlardan zamanında haberdar olabilmek için en sık uçtuğunuz havayolları firmalarının mail listelerine kayıt olabilirsiniz. Böylelikle bu kampanyalardan ilk siz haberdar olursunuz. Bu yöntem ile defalarca inanılmaz fiyatlara uçak bileti aldım.

4- Seyahat tarihlerinizde Esnek Olun

Seyahat tarihlerinde esnek olmak demek zaten direk olarak ucuza uçak bileti alabileceğiniz anlamına geliyor. Size erken uçak bileti almaktan bahsetmiyorum. Mesela haftasonları ile hafta içi biletleri arasında dağlar kadar fark oluyor. Ya da gece uçuşları ile öğle saatleri uçuşarında fiyat farkı oluyor. Mesela sabah 6 uçuşları muhtemelen günün en uygun uçuşudur. Zaten kim sabahın köründe kalkıp öyle bir uçuşa binmek isterse ki? Siz isterseniz işte uygun fiyata bileti satın alabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri her zaman daha ucuza uçak bileti bulma ihtimaliniz vardır.

Tüm bu saydıklarımı Uygun Fiyat üzerinden, Türk Hava Yolları, Pegasus, Onur Air ve Anadolu Jet başta olmak üzere tüm havayollarının uçak biletlerini acenteye gitmeden karşılaştırabilir; kampanya ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Uygun Fiyat güvencesiyle iç hat ve dış hat uçuşlarında en avantajlı ve en ucuz uçak bileti  hemen satın alabilirsiniz.

Dünya çapında 900’den fazla havayolu firmasının seçeneklerini inceleyebilir; size en uygun ve en ucuz bileti güvenle satın alabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatı ile istediğiniz uçak biletini kolayca ayırtabilirsiniz.

 


Hayat Paylaşınca Güzel :)

3
Emre Durmuş
Herkesin bir hayat hikayesi vardır ve bu yolu bireyin kendisin çizdiğine inanırım. Bende kendi hayat hikayemi yazmak, kalıplaşmış yaşam tarzlarından dışarı çıkmak istedim. Istanbul’da ki 3. Yılımın sonlarına doğru önce yaşadığım evdeki tüm eşyalarımı satıp hiç bir şeye sahip olmama duygusunu yaşadım. Daha sonra ise okulumu ve işimi bıraktım. Şimdi bir sırtçancam ve ben dönüşü belli olmayan bir dünya turundayım.

Yorumlar 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Emre bey sizi 3 yıldır takip ediyorum sizi izleyip gaza gelip gezdiğim ülkeler oldu ama işim var ailem var ister istemez engel oluyor diye düşünüyordum ama bir kaç kez gidip gelince herşeyin özeti iste herşey oluyor yeterki kıçımızı kaldırmayı bilmemiz gerek sizi taktir ediyorum en yakın zamanda puket adalarına gideceğim yanımda 4 arkadaşla ama eşimle çocuğumla güzel bir japonya ve balkanlar ve barselonaya ve koreye gitme hayalim var heryıl birini gerçekleştirmek için garanti bankası flay kart aldım mil puanı korkunç yüksek tam benlik yani

Uygun Fiyata Uçak Bileti Almak İçin 4 İpucu

GİRİŞ

Giriş Yap
Hesabım
sign up

Paralonı Sıfırla

Önceki sayfaya dön
GİRİŞ

sign up

Bize Katıl

Önceki sayfaya dön
GİRİŞ