Flying to Korea - Kore Turizm Organizasyonu - Korenin Dünyaya Tanıtımına Yönelik Çalışma
Yükleniyor...

Flying to Korea

Kore turunuz artık daha keyifli!

Kore uçak biletine sahip olan seyahat tutkunları BURAYA!

Kore’ye seyahat edecek siz seyahat tutkunlarına seyahatlerinde yardımcı olacak özel hediyelerimiz olacak. Kore’ye biletleri olan bireysel gezgincilerin tek yapmaları gereken Kore bileti ile beraber başvuru yapmak ve ofisimizi ziyaret etmek!

Başvuru Şartları:
- Kore’ye seyahat bileti olan kişiler
- İstanbul ofisimizi ziyaret edebilecek kişiler

*Başvuru esnasında hangi şehirde yaşadığınızı ve ofisimizi ziyaret edip edemeyeceğinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Başvuru:
Ad-Soyad, iletişim bilgileri, Kore uçak biletiniz ile Kore'de gideceğiniz yerleri, yaşadığınız şehri ve İstanbul ofisimize gelip gelemeyeceğinizi bildirerek ktoistanbul.etkinlik@gmail.com adresine ‘FIT Kore Gezim’ başlığında e-mail göndermeniz gerekmektedir.

Başvuru Açıklanma Tarihi:
Başvurunuz olabildiğince hızlı bir şekilde maillerinize geri dönüş yapılacaktır.

*Hediye ve broşürleri ofisimizi ziyaret ederek temin edebilirsiniz. İstanbul’da yaşamayan ve ofisimize gelemeyenler için her ayda bir gün belirlenip tarafınıza kargo ile gönderilecektir.

Hediyelerimiz;

Ayrıca;

* Bu hediyeler stoklarımız bitene kadardır. Stoklarımız bittiği takdirde farklı türden hediyeler sunulacaktır.

K-STYLE HUB BÖLÜMÜ

Aynı zamanda Kore Turizm Organizasyonu Seul Merkezi'nde bulunan K-Style Hub bölümüne giderek Kore'nin kültürünü daha yakından tanıyabilir, Kore turizmi hakkında daha detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

K-Style Hub hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. 

Yer : Kore Turizm Organizasyonu Seul Merkezi
Adress: 40, Cheonggyecheon-ro, Jung-gu, Seoul, Güney Kore
Metro ile: Jonggak Durağı 5. Çıkış

KORE GEZİ KİTAPLARI MOBİL UYGULAMASI

“Kore Gezi Kitapları” mobil kitaplık olarak kullanılan Kore turizm hakkında geniş bir e-yayın yelpazesine sahip bir uygulamadır. Kore Turizm Organizasyonu, yerel hükümetler ve turizm organizasyonları ve seyahat acenteleri tarafından basılan kitaplar, broşürler ve diğer materyaller artık Kore Gezi Kitapları aracılığıyla hizmetinizde. Gezi rehberleri, haritalar, bölge ve temaya göre ayrılmış diğer kitaplara sadece tek bir uygulamayla erişebileceksiniz.

İndirmek İçin;
Kore Gezi Kitapları uygulamasını (iOS) indirmek için tıklayınız.
Kore Gezi Kitapları uygulamasını (Android) indirmek için tıklayınız.

Ya da;

QR kodunu okutarak da direkt telefonunuza indirebilirsiniz.

'KOREA TRAVEL BOOKS' MOBİL UYGULAMASI ETKİNLİĞİ
Korea Travel Books mobil uygulaması, Kore’de seyahat edecek yabancı uyruklu turistlerin seyahatlerinde kolaylık sağlamak için oluşturulmuştur.

Tek bir uygulama ile, bölge ve temalara göre bölümlere ayrılmış gezi rehberleri, haritalara ve diğer broşürlere ulaşabilir, tüm Kore seyahatinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Kore seyahatlerinde bu uygulamayı aktif kullananlara SÜRPRİZ HEDİYELER BİZDEN!

Türkiye'ye döndükten sonra Kore'de bu uygulamayı kullandığınızı gösteren ekran görüntüsü ile bu uygulamadan yararlanarak gittiğiniz yerlerin fotoğraflarını ve iletişim bilgilerinizi  ktoistanbul.etkinlik@gmail.com adresine ‘Kore Gezi Kitapçığım’ adlı konu ile mail göndererek aşağıdaki sürpriz hediyelerden birinin sahibi olabilirsiniz.