Yolda Olmam İçin Destek Ol

Bu hayatta kaç kişinin hayali gerçek oluyor ki?

Bu yüzden kendime bir fırsat yaratmak istedim ve ”Dönüşü belli olmayan bir dünya turuna çıktım” Bu yolculukta arkamda ailem ve arkadaşlarım dışında hiç bir şey bırakmadım. Evimdeki tüm eşyalarımı ve telefonumu, bilgisayarımı sahip olduğum her şeyimi sattım, işimi bıraktım, Okulumu dondurdum sadece sırt çantam ile uzun bir yola çıktım.

Bugün dünya turumun 2. yılındayım.  Şimdiye kadar 33 ülkeye, 250’den fazla şehire ayak bastım. Bu yolculuğumda” Yol Günlükleri ” adında açtığım bloğumda ise başıma gelen tüm maceralarımı gün gün paylaşıyorum. Bu yolda hayal ettiğim bir çok şey ile beraber hayal edemeyeceğim de bir çok şey yaşadım.  Umarım bir gün sizin de hayalleriniz gerçek olur ve bende sizin hikayenizi sayfanızdan okuyor olurum.

Bundan sonraki seyahatlerimde fotoğraf, video ve makale içerikleri üreterek değer yaratmak istiyorum. Cinemagraphy, Fotoğraf ve Yaratıcı yazarlık konularında kendimi geliştirerek faydalı bir o kadarda düşündüren, öğreten, umut veren, eğlendiren ve heyecanlandıran içerikler üretmek istiyorum.

Dünyanın farklı yerlerinden gerçek yaşanmış hikayeleri ilk ağızdan anlatmak istiyorum. Etiopya’da bir kabilede geçen yol günlüklerimi yazmak, Antartika’nın buzulları arasında bir yelkenli ile keşif yapmak, Moğolistan’da yörüklerle yaşamak, Küba’da insan gezmek, Japonya’da samuray felsefesini yaşamak, K2’yi selamlamak, Fiji’nin eşsiz su altı dünyasının güzelliklerini amatör ruhla bir o kadarda profesyonel bakış açısı ile insalara sunmak istiyorum. Tüm bunları yaparken sadece bunlara odaklanmayı istiyorum.

Böylelikle din, dil, cinsiyet ve ülke sınırlarının ötesine giderek kendi  insanlarımıza farklı açılarla sunarak ufuk açmak istiyorum!

Dünya Turuma DESTEK olmak isterseniz bunun bir kaç yolu var

 

1- Manevi destek olabilirsiniz.

Bir ”Merhaba” demeniz bile mutlu edecektir. Öğrenmeye, keşfetmeye, değişmeye ve değiştirmeye çıktığım bu yolda faydalı bulduğunuz konularda desteklemeniz, paylaşmanız, yorumlamanız beni daha da çok teşvik edecektir. Faydalı bulmadığınız, yanlış olduğunu düşündüğünüz her konuda eleştirmeniz ise benim daha kaliteli işler yapmamı sağlayacak, geliştirecektir. Bu bir destektir.

2- Her türlü internet alışverişinizde bu linki kullanabilirsiniz

Bu linki kullanarak hem internet üzerindeki alışverişlerinizin hepsinden %10 kadar var indirim alın. Hem de yaptığınız her alışveriş için dünya turumu destekleyeyin. Bu tamamen Win win sitemidir.

Mesela 500 tl ye uçak bileti alırken bu link üzerinden kayıt olup artıway aracılığı ile alırsanız hem 30-40 tl kar yapmış olursunuz. Hem de ben bu alışverişten komisyon almış olurum. Böylece yemek yiyecek kadar da yolda bir kazanç sağlamış olurum. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Artıway İnternet Alışverişi 10 Tl Bonus

3- Maddi Destek Sağlayarak

Dünya turuna neredeyse hiç param olmadan çıktım ve uzun süre hiç destek almadan devam ettim, yolda kendi paramı kazanarak ettim. Daha sonradan takipçilerimden maddi olarak beni destekleyen insanlar oldu. Bu destek veren insanlardan bazıları yemek ısmarladı, bazıları ise vize masrafımı karşıladı. Bana inanan ve hayallerim için destek olan insanları bu yazımda paylaştım.

Destek Verenler

Eğer sizde destek olmak isterseniz bir akşam yemeği ısmarlayabilir bir sonraki maceram için destek olabilirsiniz.

Bir sonraki maceram:  Amazonlar’da Yerlileri Keşfetmek

Maddi destek olan herkese dünyanın istediği ülke/şehrinden kartpostal atmak istiyorum bunun için bağış yaptığınızda özelden adresinizi yazarsanız çok sevinirim.

Bu hesap benim şahşi banka hesabımdır.

Iban : TR170001001359631346015001
Zirraat Bankası
Yunus Emre Durmuş

 

GİRİŞ

Giriş Yap
Hesabım
sign up

Paralonı Sıfırla

Önceki sayfaya dön
GİRİŞ

sign up

Bize Katıl

Önceki sayfaya dön
GİRİŞ