Amsterdam Seks Müzesi +18

Amsterdam Sex Müzesi

Amsterdam Seks Müzesi, Bu yazıyı paylaşıp paylaşmama konusunda epey düşündüm ve sonuç olarak paylaşmaya kadar verdim. Başlıkta +18 içerik vardır ibaresi koyduğum halde yazıyı çaktırmadan okuyup cık cıklayanlar olacaktır. Umrumda mı? Değil. Sex hayatımızın bir parçası. Zaten bir çok sorunda bu konuyu tabulaştırdığımız için olmuyor mu? Kimseyi leylekler getirmedi efenim. O yüzden bununda mı müzesi olurmuş demeyin, gayette oluyor adamlar yapmış. Hemde şehrin göbeğinde.

Bende Amsterdam ’da gezerken merak ettim girdim. Kapıda kocaman Amsterdam Seks Müzesi yazıyor. Genel itibari ile seksin tarihini anlatıyor onun dışında bir çok animasyon ile desteklenmiş minyatürler ve fotoğraflar var. Bundan 500 yıl önce’de seks vardı ve o zamanın şartlarında nasıl olduğunu anlatan bir çok obje ile de gerçek bir müze halini almış. Bina 3 kattan oluşuyor. Ben gezerken içeride ki meraklıların %70’i kadındı. Gayette müze gezer gibi her şeyi tek tek inceliyorlardı. Ben hızlıca gezip çıktım gezerkende bir kaç fotoğraf çektim.

 

Amsterdam Sex Müzesi
Amsterdam Sex Müzesi

 

 

Amsterdam Sex Müzesi
Amsterdam Sex Müzesi
Amsterdam Sex Müzesi
Amsterdam Sex Müzesi
Amsterdam Sex Müzesi
Amsterdam Sex Müzesi
Amsterdam Sex Müzesi
Amsterdam Sex Müzesi

Amsterdam Sex Müzesi Nerede ?

Giriş Ücreti : 4 Euro

Amsterdam Merkez Tren istasyondan çıkınca tam karşıda ki Ana cadde üstünde ki 3. yada 4. Binanın tamamı. Zaten kimse sorsanız gösterir. Sorabilir misiniz onu da bilmiyorum ama unutmayın Hollanda, Amsterdam her şeyin serbest olduğu şehir.

 

Yol Günlükleri

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Benzer Yazılarım

Ege ve Akdeniz Turu Yapacaklara Tavsiyeler

Kabak Koyu Hakkında Her Şey (KAMP, HAZIRLIK, ULAŞIM VE TAVSİYELER)

Efsane Rio Karnavalı Hakkında Her Şey

emre durmuş

Emre Durmuş

6 yıl önce çıktığım dünya turunda şimdiye kadar 60’dan fazla ülkede bulundum. Elimden geldiği kadar youtube kanalım ve seyahat blogumda en iyi tavsiyelerimi ve yol günlüklerimi paylaşıyorum.

One Response

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.