Türkiye’nin Maldivleri – Efsane Turkuaz Deniz SULUADA


Merhaba arkadaşlar, bugün sizinle Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen iki yerden biri Suluada hakkında bilgiler paylaşmak istedim. Daha önce Salda gölü için Maldivler demiştik şimdi aynısını Suluada için diyorum. Adrasan sahilinden kalkan teknelerle çıktığımız ve bir gün süren Türkiye’nin çakma maldivleri maceramız bizi çok etkiledi.

Konaklama olarak Olimpos’ta Kadir’in ağaç evlerinde kalırken Aktivite merkezinden aldığımız Suluada Turu kişi başı 60TL idi. Ertesi sabah servisleri ile Adrasan sahiline geldik. Saat 9 gibi tekneye binerek 1 saat süren deniz yolculuğu sonrası (ben uyudum) Suluada’nın ilk plajına geldik. Zaten videoda göreceğiniz üzere suyun berraklığı ve cezbedici rengi ile inanılmaz etkileyici bir yer.

Bundan sonrasını Youtube kanalımda paylaştığım vlogdan izlemeniz daha çok oradaymış hissi uyandıracaktır. İyi seyirler diliyorum


Hayat Paylaşınca Güzel :)

14
Emre Durmuş
Herkesin bir hayat hikayesi vardır ve bu yolu bireyin kendisin çizdiğine inanırım. Bende kendi hayat hikayemi yazmak, kalıplaşmış yaşam tarzlarından dışarı çıkmak istedim. Istanbul’da ki 3. Yılımın sonlarına doğru önce yaşadığım evdeki tüm eşyalarımı satıp hiç bir şeye sahip olmama duygusunu yaşadım. Daha sonra ise okulumu ve işimi bıraktım. Şimdi bir sırtçancam ve ben dönüşü belli olmayan bir dünya turundayım.

Yorumlar 13

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Merhaba seni severek takip ediyorum hayalimi gerceklestiriyorsun senden bir istegim var su alti kameranin modeli nedir soyleyebilir misin

  2. Önceki günlerde Olimpos bölgesine gittim ve gezdim. Deniz oldukça uzak olmasına rağmen yıkanma ve soyunma kabinlerinin bulunmaması da ayrı bir saçmalık, dediğiniz ağaç evler oldukça güzel duruyor.

  3. Garip bir şekilde videoyu youtubeda herkes izlerken burada sadece 7 görüntülenme almış sana buradan ulaşmak çok kolay 😀

  4. Uzun uzun vlog yazmanı özledim be kral. Senin vloglarını okurken vaktin nasıl hızlı geçtiğini anlayamıyordum. Lütfen daha sık ve uzun uzadıya yazdığın yazılar paylaşırsan sevinirim bay gezgin.

      1. İnstagram gönderince yazmıştım ama buradan da yazayım, gezi planında Nepal var mı? Eminim Everest’in eteklerinde çok güzel maceralar yaşarsın.

Türkiye’nin Maldivleri – Efsane Turkuaz Deniz SULUADA

GİRİŞ

Giriş Yap
Hesabım
sign up

Paralonı Sıfırla

Önceki sayfaya dön
GİRİŞ

sign up

Bize Katıl

Önceki sayfaya dön
GİRİŞ