Türkiye’nin Maldivleri – Efsane Turkuaz Deniz SULUADA

Merhaba arkadaşlar, bugün sizinle Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen iki yerden biri Suluada hakkında bilgiler paylaşmak istedim. Daha önce Salda gölü için Maldivler demiştik şimdi aynısını Suluada için diyorum. Adrasan sahilinden kalkan teknelerle çıktığımız ve bir gün süren Türkiye’nin çakma maldivleri maceramız bizi çok etkiledi.


Bu bölge için en çok işine yaracak olan yardımcı bilgiler


Konaklama olarak Olimpos’ta Kadir’in ağaç evlerinde kalırken Aktivite merkezinden aldığımız Suluada Turu kişi başı 60TL idi. Ertesi sabah servisleri ile Adrasan sahiline geldik. Saat 9 gibi tekneye binerek 1 saat süren deniz yolculuğu sonrası (ben uyudum) Suluada’nın ilk plajına geldik. Zaten videoda göreceğiniz üzere suyun berraklığı ve cezbedici rengi ile inanılmaz etkileyici bir yer.

Bundan sonrasını Youtube kanalımda paylaştığım vlogdan izlemeniz daha çok oradaymış hissi uyandıracaktır. İyi seyirler diliyorum

14 Responses

  1. Suyun rengine adeta bayıldım. Video emek verilmiş gerçekten daha nice serüvenlere diyelim.

  2. sürekli takip ediyorum, videolar arasında bu aralar çok fazla reklam oluyor emrecim

  3. Merhaba seni severek takip ediyorum hayalimi gerceklestiriyorsun senden bir istegim var su alti kameranin modeli nedir soyleyebilir misin

  4. Önceki günlerde Olimpos bölgesine gittim ve gezdim. Deniz oldukça uzak olmasına rağmen yıkanma ve soyunma kabinlerinin bulunmaması da ayrı bir saçmalık, dediğiniz ağaç evler oldukça güzel duruyor.

  5. Garip bir şekilde videoyu youtubeda herkes izlerken burada sadece 7 görüntülenme almış sana buradan ulaşmak çok kolay 😀

  6. Uzun uzun vlog yazmanı özledim be kral. Senin vloglarını okurken vaktin nasıl hızlı geçtiğini anlayamıyordum. Lütfen daha sık ve uzun uzadıya yazdığın yazılar paylaşırsan sevinirim bay gezgin.

      1. İnstagram gönderince yazmıştım ama buradan da yazayım, gezi planında Nepal var mı? Eminim Everest’in eteklerinde çok güzel maceralar yaşarsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Benzer Yazılarım

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır +17 Gerçek Yöntem 2023

Sırt Çantamda Neler Var? Tüm Ekipmanlarım + Fiyat/Performans

Araba İle Ege ve Akdeniz Turu Yapacaklara Tavsiyeler

emre durmuş

Emre Durmuş

6 yıl önce çıktığım dünya turunda şimdiye kadar 60’dan fazla ülkede bulundum. Elimden geldiği kadar youtube kanalım ve seyahat blogumda en iyi tavsiyelerimi ve yol günlüklerimi paylaşıyorum.