Yılbaşında vizesiz gidilebilecek efsane ülkeler | Yol Günlükleri

1- Rio – Brezilya

İşte vizesiz gidilebilen efsane bir ülke daha, Brezilya. Güney afrikanın eğlence anlaşını duymayan kalmamıştır. Kuzey yarım kürede kar yağarken brezilyanın sahillerinde plaj partilenin düzenlendiği efsane bir yıl başı gecesi sizi bekliyor.


IMG 6969 0

2- Belgrad – Sırbistan

Balkanların başkenti olan bu efsane şehir, nehir kenarına kurulan boatlar gece birer club’e dönüşüyor. Avrupanın en ucuz gece hayatını sunan eğlencenin odak noktası belgrad’a yılbaşında atılan havafişek gösterileri nehrin üstünde görsel bir şölen oluşturuyor.

IMG 6971

3- Hikkaduwa- Sri Lanka

Küçük bir tatil kasabası olmasına plaj partileri burada ün salmıştır. Dünyanın her yerinden gelen surf severler burayı adeta maimi sahillerine dönüştürmüştür. Yılbaşı için düzenlenen birbirinden güzel organizasyonlar ile 30 derece sıcaklıkta elinizde ucuz koktely ve bikininizle yılbaşına girebilirsiniz.

IMG 6976

4- Kiev – Ukrayna

Kışın oldukça soğuk olsada yılbaşını geçirebileceğiniz en güzel şehirlerden biridir Kiev. Gündüz saatlerinde sokaklarda başlayan şölen gece hayatının kalbi olan Dnieper nehri kenarında devam ediyor.

IMG 6974

5- Bankong – Tayland

Dünyanın en ünlü eğlence merkezlerinden biri olan Tayland yılbaşını geçirebileceğiniz en iyi ülke konumundadır. Buraya kadar gelmişken ünlü adaları ziyaret etmeden dönmek olmaz.

IMG 6972

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Benzer Yazılarım

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır +17 Gerçek Yöntem 2023

Sırt Çantamda Neler Var? Tüm Ekipmanlarım + Fiyat/Performans

Araba İle Ege ve Akdeniz Turu Yapacaklara Tavsiyeler

emre durmuş

Emre Durmuş

6 yıl önce çıktığım dünya turunda şimdiye kadar 60’dan fazla ülkede bulundum. Elimden geldiği kadar youtube kanalım ve seyahat blogumda en iyi tavsiyelerimi ve yol günlüklerimi paylaşıyorum.