Yılbaşında vizesiz gidilebilecek efsane ülkeler | Yol Günlükleri

İÇERİK HARİTASI

1- Rio – Brezilya
İşte vizesiz gidilebilen efsane bir ülke daha, Brezilya. Güney afrikanın eğlence anlaşını duymayan kalmamıştır. Kuzey yarım kürede kar yağarken brezilyanın sahillerinde plaj partilenin düzenlendiği efsane bir yıl başı gecesi sizi bekliyor. 

  
  
2- Belgrad – Sırbistan
Balkanların başkenti olan bu efsane şehir, nehir kenarına kurulan boatlar gece birer club’e dönüşüyor. Avrupanın en ucuz gece hayatını sunan eğlencenin odak noktası belgrad’a yılbaşında atılan havafişek gösterileri nehrin üstünde görsel bir şölen oluşturuyor.

  
3- Hikkaduwa- Sri Lanka
Küçük bir tatil kasabası olmasına plaj partileri burada ün salmıştır. Dünyanın her yerinden gelen surf severler burayı adeta maimi sahillerine dönüştürmüştür. Yılbaşı için düzenlenen birbirinden güzel organizasyonlar ile 30 derece sıcaklıkta elinizde ucuz koktely ve bikininizle yılbaşına girebilirsiniz.

  
4- Kiev – Ukrayna
Kışın oldukça soğuk olsada yılbaşını geçirebileceğiniz en güzel şehirlerden biridir Kiev. Gündüz saatlerinde sokaklarda başlayan şölen gece hayatının kalbi olan Dnieper nehri kenarında devam ediyor.

  
5- Bankong – Tayland
Dünyanın en ünlü eğlence merkezlerinden biri olan Tayland yılbaşını geçirebileceğiniz en iyi ülke konumundadır. Buraya kadar gelmişken ünlü adaları ziyaret etmeden dönmek olmaz. 

  

Rezervasyon İçin En İyi Tavsiyelerim

1- Bu iki siteyi kullanarak otel rezervasyonlarını yapabilirsin. Genelde en iyi sonucu verirler.

Share on facebook
PAYLAŞ
Share on twitter
TWİT AT
Share on whatsapp
MESAJ GÖNDER

İLGİLİNİ ÇEKEBİLİR

Emre Durmuş

Emre Durmuş

6 yıl önce çıktığım dünya turunda şimdiye kadar 60'dan fazla ülkede bulundum. Elimden geldiği kadar youtube kanalım ve seyahat blogumda en iyi tavsiyelerimi ve yol günlüklerimi paylaşıyorum.

Maceraya Katıl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MACERAYA KATIL!

En iyi gezi tavsiyelerimi Direk olarak Sana göndermemi ister misin?

ÜCRETSİZ Mail listeme katıl