Yılbaşında vizesiz gidilebilecek efsane ülkeler | Yol Günlükleri


1- Rio – Brezilya
İşte vizesiz gidilebilen efsane bir ülke daha, Brezilya. Güney afrikanın eğlence anlaşını duymayan kalmamıştır. Kuzey yarım kürede kar yağarken brezilyanın sahillerinde plaj partilenin düzenlendiği efsane bir yıl başı gecesi sizi bekliyor. 

  
  
2- Belgrad – Sırbistan
Balkanların başkenti olan bu efsane şehir, nehir kenarına kurulan boatlar gece birer club’e dönüşüyor. Avrupanın en ucuz gece hayatını sunan eğlencenin odak noktası belgrad’a yılbaşında atılan havafişek gösterileri nehrin üstünde görsel bir şölen oluşturuyor.

  
3- Hikkaduwa- Sri Lanka
Küçük bir tatil kasabası olmasına plaj partileri burada ün salmıştır. Dünyanın her yerinden gelen surf severler burayı adeta maimi sahillerine dönüştürmüştür. Yılbaşı için düzenlenen birbirinden güzel organizasyonlar ile 30 derece sıcaklıkta elinizde ucuz koktely ve bikininizle yılbaşına girebilirsiniz.

  
4- Kiev – Ukrayna
Kışın oldukça soğuk olsada yılbaşını geçirebileceğiniz en güzel şehirlerden biridir Kiev. Gündüz saatlerinde sokaklarda başlayan şölen gece hayatının kalbi olan Dnieper nehri kenarında devam ediyor.

  
5- Bankong – Tayland
Dünyanın en ünlü eğlence merkezlerinden biri olan Tayland yılbaşını geçirebileceğiniz en iyi ülke konumundadır. Buraya kadar gelmişken ünlü adaları ziyaret etmeden dönmek olmaz. 

  

Emre Durmuş
Herkesin bir hayat hikayesi vardır ve bu yolu bireyin kendisin çizdiğine inanırım. Bende kendi hayat hikayemi yazmak, kalıplaşmış yaşam tarzlarından dışarı çıkmak istedim. Istanbul’da ki 3. Yılımın sonlarına doğru önce yaşadığım evdeki tüm eşyalarımı satıp hiç bir şeye sahip olmama duygusunu yaşadım. Daha sonra ise okulumu ve işimi bıraktım. Şimdi bir sırtçancam ve ben dönüşü belli olmayan bir dünya turundayım.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yılbaşında vizesiz gidilebilecek efsane ülkeler | Yol Günlükleri

GİRİŞ

Giriş Yap

Hesabım
sign up

Paralonı Sıfırla

Önceki sayfaya dön
GİRİŞ

sign up

Bize Katıl

Önceki sayfaya dön
GİRİŞ