Bali Gece Hayatı | Yolgunlukleri.net

Bali gece hayatı herkese uygun müzik, eğlece, dans, konsept ve atmosfer anlayışı ile benim en sevdiğim yerlerin başında geliyor. Herşeyden önce insalar çok rahat ve iletişim kurmak kolay. Haftanın her günü cuma, cumartesi günü gibi. İnsanların bu adaya eğlenmeye geldiğinin kanıtı Bali geceleri…

Bali Gece hayatı iki kısma ayrılıyor. Birinci kısım Kuta – Legian caddesi üzerinde olan mekanlar ve Seminyak bölgesi. İki yer birbirine yakın olduğundan ayrım yapmak zorunda değilsiniz. Deli gibi eğlenmek parti canavarı olmak istiyorsanız da Bali sizi kucaklıyor. Yok ben biramı alayım sahilde hafif müzik eşliğinde keyif yapayım, sohbet edebileyim dersenizde Bali bunun tam yeri. Gece hayatının popüler erkekleri Avusturalyalı sörfçü erkeler ve onların güzel kız arkadaşları. Ayrıca yalnız seyahat eden insanlar Bali gece hayatında güzel bir denge sunuyor.

 

Erkeklere tavsiyem : Eğlenmek istiyorsanız Bali Kızları bütün turistleri solda sıfır bırakır.

Kızlara Tavsiyem : Bali’nin erkeklerine çok güvenmeyin. Eğlenin ama orada kalsın. Zaten Avusturalyalı erkekler dururken onlara gideceğinizi sanmıyorum.
Şimdi tek tek mekanları tanıyalım.

1 – Sky garden Club ( Benim Favorim )

img 2697

Bali’nin en ünlü Club’ı Sky Garden 3 kattan oluşuyor ve aynı anda 5 faklı müzik çalıyor sahnede her zaman dans eden kızlar ve ışık showları var. Benim en sevdiğim mekan olmasının diğer bir nedeni ise sınırsız İçki ve yemek veriyor olması. Saat 5 ile 9 arası 8 dolara bir giriş bileti alıyorsunuz ve Clup’ın terasında açık büfe şeklinde Bali de yenebilecek en lezzetli yemekleri sunuyor. Ayrıca saat 9 a kadar bardan ne istersen ücretsiz çifter çifter içebiliyorsun.

2 – The Bounty

Efsanevi ışık showlarıyla öne çıkan Club aynı Zaman’da gündüzleri restoran. Parti canavarları için.

3- Districk Bali

Sahnede profesyonel kadın erkek dansçıların olduğu, haraketi bir mekan. Aynı Zaman’da karoke odaları, canlı müzik bölümü ve dj showu için özel bölümleri var. Parti canavarlarına diğer bir mekan.

4- Mint Bali

Bu mekan ünlü dj’lerin geldiği ve herkesin gayet rahat takıldığı bir mekan. O gece eğlenmeye çıkmış herkesi orada görebilirsiniz. Ve kız – erkek yeni biriyle tanışmak için en uygun yer burasıdır.

5- Eikon Bar & Club

Barın üzerinde dans eden bikinili kızların olduğu, genelde canlı müzik yapılan güzel bir mekan.

6- La Favela

img 2696
Şimdiye kadar gördüğüm konsepti en iyi olan Clup. Girişte normal bir Club’a giriyor gibi geliyor ardından arka bahçeye açılan başka bir alan karşılıyor. Kullanılan Eşyalar, dizayn ve müzik ile en iyi dengeyi sağlayan Cluplardan. İçerisi Avusturalyalı kaslı erkekler ve onların güzel kız arkadaşları ile dolu. Fiyatlar normal.

7- Dobble 6 Beach

Seminyak bölgesinde yer alan bu plaj Yanyana dizilmiş denize karşı keyif yapabileceğiz yerler. Güneş batarken sahneye çıkan hafif canlı müzik eşliğinde biranızı içebileceğiniz mekanlar bu sahilde.

img 2698
Bali Gezi Rehberi

Bali Ada’sı Gezilecek Yerler 

Bali Adası  Tarihi ve Sanat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Benzer Yazılarım

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır +17 Gerçek Yöntem 2023

Sırt Çantamda Neler Var? Tüm Ekipmanlarım + Fiyat/Performans

Araba İle Ege ve Akdeniz Turu Yapacaklara Tavsiyeler

emre durmuş

Emre Durmuş

6 yıl önce çıktığım dünya turunda şimdiye kadar 60’dan fazla ülkede bulundum. Elimden geldiği kadar youtube kanalım ve seyahat blogumda en iyi tavsiyelerimi ve yol günlüklerimi paylaşıyorum.